کسب دو جام زرین قهرمانی ، 9 مدال طلا، 1 مدال نقره و 3 مدال برنز

کسب دو جام زرین قهرمانی ، 9 مدال طلا، 1 مدال نقره و 3 مدال برنز پرافتخار در جشنواره فرهنگی – ورزشی (مسابقات قهرمانی کشور) تحت عنوان”ورزش، نشاط و تندرستی بانوان”
به گزارش آقای علی شول مدیر تربیت بدنی پیام نور استان البرز، کاروان اعزامی از استان البرز با 4 تیم تکواندو، بسکتبال، شنا و کاراته در این دوره از مسابقات حاضر شد و نتایج ارزنده ای را کسب نمود دو جام قهرمانی یکی در تکواندو و دیگری در بسکتبال را از آن خود کرد.
تیم تکواندو به مربیگری خانم آتوسا فرهمند و با ترکیب خانمها فاطمه آقا بیگلو در وزن اول 46- کیلو گرم ، فاطمه آباده در وزن پنجم 62- کیلو گرم، مهدیه عطاءاللهی در وزن73- کیلوگرم که هر سه موفق به کسب مدال طلا و مرضیه خیری در وزن چهارم 57- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره شد و در نهایت قهرمانی این مسابقات را کسب کردند.
تیم بسکتبال این دانشگاه به مربیگری سرکار خانم جیحونی و با ترکیب الهام برگی، مژگان روستایی، امینه قربان زاده و شیما بهمن پور موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
تیم کاراته نیز با مربیگری خانم سمیه هاشمی توسط مهناز آخونده زاده در کاتای انفرادی توانست مدال طلا و ملیحه حیدریان مدال برنز را به خود اختصاص دهد که در مجموع مقام ششم كشور به البرز اختصاص یافت.
رشته شنا اعظم نجف پور مدال طلای ١٠٠ متر قورباغه و در رشته ٢٠٠ متر قورباغه مدال برنز را کسب کرد.
شناگران البرزی توانستند مقام اول ٥٠ متر تیمی آزاد را با ترکیب(اعظم نجف پور،یاسمن افخمی،مهافرین زارعی،هانیه نیک نام) کسب نمایند.

ترکیب تیم شنا را را با مربیگری سرکار خانم دانه کار: اعظم نجف پور، یاسمن افخمی، مه آفرین زارعی ،هانیه نیک نام ، زهرا مرتضایی، بهاره تهرانی و افسانه فرهمند
گفتنی است تیم شنا نیز با کسب 5 مدال طلا و یک مدال برنز مقام چهارم کشور را به خود اختصاص داد.
تنها دانشگاه پیام نور البرز و اصفهان توانستند که دو مقام قهرمانی را در 2 رشته را به خود اختصاص دهند که جای افتخار دارد. و باید تبریک گفت به ورزشکاران دانشجوی دانشگاه پیام نور البرز که در میان بیش از هزار نفر از ورزشکاران و مربیان از 28 تیم در قالب 7 رشته که در این مسابقات حضور داشتند و با غیرت و همیت و تلاش و هدایتگری مربیان آگاه و حمایت مسئولین دانشگاه توانستند دو جام زرین را بالای سر ببرند.
نتایج نهایی این دوره از مسابقات بدین شرح اعلام شد: البرز در رشته های تکواندو و بسکتبال، اصفهان در رشته والیبال و شنا، زنجان در رشته فوتسال و تهران در رشته کاراته، مازندران در رشته ووشو و به مقام قهرمانی دست یافتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *